Vestuvių nuotraukos, kurios jus tikrai sušildo. Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Vestuvių fotografavimas

Profesionali vestuvinė fotosesija padės Jums ilgam išsaugoti gražiausias akimirkas iš Jūsų šventės. Dažniausiai aš siūlau dalinti vestuvinę fotosesiją į dvi dalis — gamtoje ir gražiame interjere. Gamta — tai daugybė skirtingų variantų — miškas, pieva, ežerai, miesto parkai. Antroji dalis — architektūra ir interjeras. Ypač svarbu turėti patalpas fotosesijai, kaip atsarginį variantą, esant blogam ar labai karštam orui. Puikiai tiks studija, dvaras, viešbučio kambarys, kavinė su gražiu interjeru ir panašiai.

Vestuvinė fotosesija tikrai yra svarbi, bet nereikia jos labai sureikšmint. Nepamirškit, kad tai Jūsų šventė ir ta diena Jus turit skirti laiką sau ir savo artimiesiems. Todėl fotosesijai pilnai užtenka 1- 3 val. (priklausomai nuo Jūsų šventės plano)

Jus turit mėgautis kiekviena šios dienos akimirka.
Ir nepamirškit apie gera nuotaiką

Vestuvių fotografavimo kainos ir planai

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką «Sutinku» arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.  

Užsakyk Šventės Komandą ir gauk NUOLAIDĄ paslaugoms