Krikštynų fotografė. Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Krikštynų fotografavimas

Krikštas yra ypatingas įvykis ne tik vaiko, bet ir visos šeimos gyvenime — galimybė švęsti kartu, patirti nuostabias akimirkas. Krikštynų nuotraukos — tai nepakartojami prisiminimai visai šeimai, bet visų pirma vaikui, kuris ne visada gali prisiminti šios svarbios dienos, nes dažniausiai krikština visai mažučius vaikus.

Krikštynų fotografas, kuris šią dieną fiksuos ypatingas akimirkas ir atidžiai lydės šeimą, turi būti nepastebimas bet pilnavertis šventės dalyvis — tai yra labai svarbu, ypač tėvams — norintiems išryškinti ir išsaugoti šeimos nuotraukoje šilumą ir nepakartojamą atmosferą.

Krikšto nuotraukų reportažą galima derinti su šeimos sesija namuose, kurios metu bus įamžinti pasiruošimai pačiai ceremonijai ir jūsų tarpusavio santykiai. Vaiko fotosesija šią nepaprastą dieną bus lig prisiminimas, į kurį mielai grįšite jūs, jūsų tėvai ir seneliai.

Krikštynų fotografavimo kainos ir planai

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką «Sutinku» arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.  

Užsakyk Šventės Komandą ir gauk NUOLAIDĄ paslaugoms