Kaip išrinkti fotografą?

Kaip išrinkti fotografą? — Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje LietuvojeFotosesija tai gan brangus dalykas. Juk neužtenka vien sumokėti už nuotraukas. Fotosesijai reikia ruoštis (drabužiai, šukuosena, makiažas ir pan.). Ir žinoma rezultate kiek vienas nori gauti atitinkamą rezultatą - gražias nuotraukas, kurie liks kaip prisiminimas ilgam.


Taigi pats svarbiausias dalykas kuri Jūs turit padaryti tai išrinkti Savo!!! fotografą. Dabar fotografų tikrai nemažai, ir profesionalų ir mėgėjų. Ir kai tenka rinktis žmonės dažniausia pasimeta — nuo ko pradėti?


Pradekit nuo rekomendacijų. Bet čia svarbu suprasti, kad rekomendacijos tai tik rekomendacijos. Tas kas patinka, pavyzdžiui, Jūsų draugei, nebūtinai patiks Jums. Todėl nepasikliaukit vieno žmogaus atsiliepimais. Klauskit per pažįstamus, forumuose kam koks fotografas patiko. Ir jau iš visų rekomendacijų atrinkti tos kieno darbai Jums arčiau širdies.


Sekantis žingsnis — peržiūrėkite partfolio. Susipažinkit su darbais. Pažiūrėkit ne 1−2 nuotraukas iš draugų archyvo, o būtent fotografo partfolio socialiniuose tinkluose, arba jo puslapyje. Tik taip jus turėsit bendra supratimą apie teikiamas paslaugas, ir kokio rezultato galit tikėtis.


Na ir paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus žingsnis. Bendravimas. Atkreipkit dėmesį kaip fotografas su jumis bendrauja, ar toks bendravimo stilius Jums priimtinas. Kaip atsako j Jūsų užklausas. Suinteresuotas fotografas visada atsakys į klausimą ne trumpais šablonais, o išsamiai viską paaiškins, užduos papildomu klausimu, bei pateiks keletą pasiūlymų ar patarimų. Ir kas tikrai yra svarbu — bendraudami su fotografu jus turit jaustis laisvai, kaip su senu pažįstamu.

Na štai ir visa paslaptis.
Sėkmes Jums renkantis fotografą.
Ir šiltų gražių nuotraukų

BLOG

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.

Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukai, spauskite «sutinku» ir toliau naudokitės svetaine.