Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai?

  Vestuvių fotosesija yra įdomus ir jaudinantis įvykis, kuris gali virsti tikra kančia ir jaunavedžiams, ir fotografui, ir kitiems vestuvių šventės dalyviams.

Tam kad išvengtumėte visokių nesklandumų, siūlau atkreipti dėmesį į šiuos patarimus:


1. Fotografo reikia ieškoti iš anksto. Kai tik apsisprendėte dėl vestuvių datos, iš karto pradėti fotografo paiešką.

2. Tam kad fotosesija jums netaptu tikra kančia, turėkite ir atsarginę batelių porą. Jei renkatės tarp gražios ir patogios avalynės — geriau rinkitės patogią. Geriausia, jei per ceremoniją avėsite išsvajotuosius batelius, o fotosesijai gamtoje ir šokiams vakaro pobūvyje pasirinksite patogesnę avalynę.  Tai aktualu ne tik nuotakai bet ir jaunikiui.

Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai? — Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje Lietuvoje

3. Net jei sinoptikai prognozuoja gerą orą, pora skėčių tikrai vertėtu turėti su savimi. Pavyzdžiui, balta ir juoda arba tamsiai mėlyna. O jei skėtis spalva ir stiliumi derės prie nuotakos suknelės ir jos puokštės, jis puikiai papildys kadrą esant  bet kokiam orui. 

4.  Nuotraukos bus daug gražesnės, jei jaunavedžių rankose bus taurės iš stiklo, o ne plastmasinės.

5. Jei nuotaka neturės nuometo, paimkit į fotosesiją lengvą, baltą, permatomą šaliką arba skarą. Tai paįvairins nuotraukas ir sukurs dinamikos kadre.

6. Fotosesijos metu vertėtu atsisakyti kramtomos gumos. Kramtant gumą Jūsų veidas atrodo kaip iškraipytas, ir tai atsispindi nuotraukose. 

Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai? — Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje Lietuvoje

7. Pasirinkę fotografavimo vietą, leiskit fotografui surasti geriausią kampą — nedarykit staigių judesių, stovėkit laisvai ir patogiai, nekeisdami kūno padėties, lėtai ar net labai lėtai apsižvalgykit aplink: kairėn, dešinėn, vienas į kitą.  Stovėdami šalia, pabandykit daugiau prisiglausti vienas prie kito, priartėti, Jus —  pora; fotografijoje žmonės, stovintys šalia vienas kito, visada atrodo atokiau vienas nuo kito, nei je jaučia fotosesijos metu.  

8. Stenkitės vengti simetrijos ir griežtos horizontalios bei vertikalios rankų, kojų ir pečių padėties. Fotografas, be abejo, pasakys, kaip geriau atsistoti, tačiau kartais jis stovi pakankamai toli nuo poros, kai fotografuoja su teleobjektyvu, tada ir aiškinti sunkiau.

9. Stenkitės viską daryti lėtai, tiksliau — ramiai ir iškilmingai, tai yra su šypsena ir orumu.  

10. Jei draugai planuoja po vestuvių ceremonijos mesti žiedlapius, centus ar ryžius — tai reikėtų daryti atsargiai. Taip pat prisiminkite, kad centai ir ryžiai ne pats geriausias variantas mėtymui. Centai gali sužeisti, o ryžius labai sunku iškrapštyti iš jaunosios šukuosenos. 

11. Paimkit į gamtą ne tik su šampano, bet ir tiesiog  geriamojo vandens. Imat vyną? Labai dažnai pamirštama apie kamščiatraukį.

12.  Jei turite kažkokių idėjų nuotraukoms — pasakykit apie tai  savo fotografui. 

13. Būtiniausias dalykas — gera nuotaika. Nepergyvenkite dėl smulkmenų, atsipalaiduokite, džiaukitės šia diena. 

14. Fotosesijos metu  būtina pasirūpinti svečiais, jie turėtu žinoti, kad laikas nuo laiko juos paliksite norėdami nusifotografuoti dviese. Kad jiems nepabostų jūsų laukti, pasirūpinkite gaiviaisiais gėrimais, užkandžiais ir šampanu 

15. Nuotraukoje bučinys atrodys romantiškesnis jei bučiuodamiesi užmerksite akis

16. Na ir, žinoma, svarbiausias patarimas — planuokite šventę ne kitiems, bet sau ir tokią, kurią norėsite prisiminti visą gyvenimą! 

P. S. Jei fotografas prašys Jūsų leidimo  — leiskite jam viešinti keletą Jūsų šventės nuotraukų savo puslapyje. Dar geriau — leiskite jam «užTAGinti» Jus.Tai vienas iš geriausių būdų pasakyti Jūsų fotografui AČIŪ už jo darbą.  


Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai? — Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje Lietuvoje
Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai? — Vestuvių ir krikštynų fotografė Vilniuje ir visoje Lietuvoje

BLOG

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.

Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukai, spauskite «sutinku» ir toliau naudokitės svetaine.